Prevence a informace pro seniory v oblasti spotřebitelských úvěrů a financí.

596 111 252

Úvod

sadnessSdružení obrany spotřebitelů Moravy a Slezska, z.s. je nezávislý, neziskový spolek hájící zájmy spotřebitelů. V současné době provozujeme 21 poraden v 8 krajích České republiky, které poskytují bezplatné poradenství spotřebitelům. Kromě poradenství realizujeme řadu dalších aktivit zaměřených na zlepšení postavení spotřebitelů, zaměřujeme se zejména na vzdělávání široké veřejnosti a kultivaci podnikatelského prostředí. Spolupracuje s řadou dalších neziskových organizací, které prosazují a obhajují práva a zájmy občanů.

 

Nejnovější příspěvky

 

Změna sídla SOS MaS, z. s.

INFORMACE O ZMĚNĚ ADRESY SÍDLA SDRUŽENÍ OBRANY SPOTŘEBITELŮ MORAVY A SLEZSKA, z.s.

Tisková zpráva ze dne 17.7.2017
                                     
Nevíte si rady s délkou záruční doby, s reklamací, s podmínkami odstoupení od smlouvy, případně s dalšími základními informacemi o právech spotřebitele? Je tady pro...Číst více »


Průzkum ČSOB

LIDÉ VĚDÍ JAK SE POHYBOVAT INTERNETEM, PŘESTO ZBYTEČNĚ RISKUJÍ, UKÁZAL PRŮZKUM ČSOB

Většina Čechů zná základní zásady, jak bezpečně využívat své internetové bankovnictví. Když ale dojde na...Číst více »


Třetina lidí se svým účtem riskuje...

FALEŠNÝ WEB ČSOB UKÁZAL, ŽE TŘETINA LIDÍ STÁLE SE SVÝM ÚČTEM RISKUJE

Kdyby guerillová kampaň ČSOB za bezpečnější internet byla skutečným hackerským útokem, přišli by důvěřiví klienti až o 20 milionů korun. Banka prostřednictvím falešných webových stránek internetového bankovnictví netradičně testovala obezřetnost klientů....Číst více »


Finanční gramotnost Čechů...

FINANČNÍ GRAMOTNOST ČECHŮ SE NELEPŠÍ, JSME NA TOM STEJNĚ JAKO LONI

Finanční gramotnost Čechů je nadále průměrná. Od loňského roku se podle aktuálního průzkumu České bankovní asociace (ČBA) zlepšil Index finanční gramotnosti ČBA jen o jeden bod na 55 bodů ze 100. Stále stejných výsledků dosahujeme i...Číst více »


Sankce

calendar-660669__340

7. díl seriálu: Nezadlužím se! Sankce pro dlužníka, který nesplácí své závazky včas

Asi nikoho nepřekvapí, že pokud porušíme určitou dohodu, v tomto případě dohodu o tom, kdy, a v jaké výši vrátíme věřiteli poskytnuté finanční prostředky i s případnými úroky, bez následků se to neobejde.

Číst více »

Starší příspěvky »